KURUMSAL

EŞSİZ GÜVENİLİRLİK & TAAHHÜT ÖZELLİKLERİ

Oset glass firmamız 1990 yılında kurulan , uzman ve güvenilir kadrosu sayesinde kurum , kuruluş ve kişilere gerek görülen hem savunma hem de güvenlik hususlarında kaliteli çözümler üretip, can güvenlik esasının lüks değil , tam anlamıyla bir gereksinim olduğuna inanan kurum,kuruluş ve kişilere destek sağlamaktadır.

firmamız, ana konusu resmi ya da sivil araçların zırhlı hale getirilmesi ve zırhlı kulübe hazırlamak için güvenlik ve savunma amacıyla tercih edilen pek çok ürünün imal edilme sürecini, ithalat ve ihracat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca Ankara’da tam 5000 m2’lik tesislerde, profesyonel bir üretim ve AR-GE çalışanlarıyla dünya standartları kapsamında araç zırhlama ve tüm zırh teknolojilerini başarılı bir şekilde edinmektedir. Bizler de firma olarak can güvenliğimizin bir lüks olarak değil de bir ihtiyaç olduğunu ilke haline getirmiş bulunmaktayız. Firmamız hem askeri hem de sivil amaçlar kapsamında gerekli gören müşterilerimize çeşitli alternatifler sunarak teknoloji imkânlarını ithal eden bir kurum olarak değiliz biz üretebilen bir kurum olma niteliğindeyiz ve temeliz.
Yaptığımız işerlerin temelinde Komple Araç zırhlama ,zırh kaplama ,Gizli rezistanslı ısıtmalı camlar,çelik yelek,kasklar, polis ve güvenlik kulübeleri,bombeli kurşun geçirmez camlari düz kurşun geçirmez camlar ,zırhlı doğramalar bizim temel üretimlerimizdir.

Oset glass Hizmeti ve Detayları


Son derece büyük bir sorumluluğu omuzlarında taşıyan insanların yaşamları üstün teknoloji kapsamında üretilmiştir. Güvenlik seçenekleriyle yaşamlarımızın korunması gerekir. Firmamız, siz müşterilerimizin araçlarının sürüş keyfi azalmadan son teknoloji çözümlerimiz ile dilediğiniz balistik düzeyde zırhlı işlevselliğe sahip bir hale getirebiliyoruz. Arazi araçlarınızdan binek araçlarınıza, tüfek mermilerinden tabanca mermilerine karşı üstün koruma alternatiflerine kadar geniş olan ürün ve hizmet yelpazemizde araçlarınız, firmamızın sektör genelindeki liderliği ve tecrübesiyle tam korumalı bir hale getirilebiliyor. oset glass olarak hizmetlerimizden bu doğrultuda sizler de gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde VIP araçlarınız için de bu hizmetten faydalanmanız mümkündür.
Güvenliğinizin sağlanması kadar konforunuzun sağlanması da firmamız için önemli detaylardan biridir. Oset glass firmamız, ‘premium’ kalite düzeyinde iç mekân tasarımları ile araçlarınızı tıpkı eviniz kadar rahat, konforlu ve güvenilir bir hale getirmektedir. oset glass hizmetlerimiz dahilinde yer alan VIP ayrıcalıklardan sizler de yararlanabilirsiniz. Firmamız kapsamında yer alan tasarımcı personellerimiz sayesinde araçlarınız hem balistik nitelikli standartlarda güvenliğinizin sağlanması için tekrardan hazırlanmakta, hem de son teknolojiye sahip ürün ve ince ayrıntılarla sürüş keyfinizi ve konforunuzu artırmaktadır.

1aa

Oset glass Tarafından Sizlere Sunulan ‘Zırhlı’ İmkânlar


Öncelikle firmamız, deneyimli ekibiyle ilk başta aracınızı zırhlamak için uygun olup olmadığının analizini gerçekleştirmektedir. Sonuçlar doğrultusunda araçlarınızı dilediğiniz nitelikler kapsamında da zırhlama işlemini uygulayarak tamamlamaktadır. Üretim neticesinde sizlere yalnızca koltuğunuza oturup güven içerisinde seyahat etmek kalacaktır. oset glass hizmetlerimizin bu gibi ayrıcalıklarla sizlere sunulmasından kesinlikle memnun kalacaksınız. Yaşam sürdüğümüz çağımızın gereksinimlerine her zaman uygun olan teknolojileri kullanıp üretim gerçekleştiren firmamız, meslek etiğine uyumlu kaliteli hizmet ve müşteri odaklı iş anlayışıyla güvenlik alanında öncü kuruluşlar arasında devamlılık sağlamak; yurt dışı pazarlarında hizmet ve ürünleriyle konum sahibi olarak; ülkemizin ve Tüm dünyanın lider kuruluşlarıyla stratejik iş ortaklıklarını da geliştirmektedir.
Firmamızı bu denli geliştirmemizin öncelikli sebebi ise kesinlikle siz değerli müşterilerimizin görüşleridir. Son teknolojiye sahip balistik koruma ayrıcalığı, bütün zorlu şartlara dirençli bir araç özelliği, araç personellerini kaza, mayın ve silahlardan korurken iç tasarımı sayesinde de pek çok imkânı sizlere sunmaktadır.
Hayatta 2. Bir şansımız yok koruma ve güvenlik bizim işimiz

298 ZIRHLI ARAÇ
500 MEMNUN MÜŞTERi
900 KORUNAN NOKTA
85 TECRÜBELİ EKİP